Cere do uruchomienia przez Republic, DAO, Polkastarter po 80-krotnej nadsubskrypcji

31 marca 2021 r., San Francisco, Kalifornia – Cere Network , pierwsza platforma Decentralized Data Cloud (DDC), ogłosiła dziś swoją ofertę publiczną na Republic (8 kwietnia), DAO Maker (15 kwietnia) i Polkastarter (19 kwietnia).

To wieloplatformowe podejście jest pierwszym w swoim rodzaju w celu zaspokojenia popytu na token CERE

Cere zebrał 10 milionów dolarów z kolekcji znanych VC, w tym między innymi Binance Labs, OKEx, Republic Labs, Arrington XRP Capital, Kenetic Capital, Fenbushi Capital i AU21 Capital. Ostatnia podwyżka o 5 milionów dolarów była 80-krotnie przekroczona i zamknięta przed jej publicznym uruchomieniem w Republic. Założona w 2019 roku Cere jest jedną z nielicznych firm blockchain, które zaliczyły wiele firm z listy Fortune 1000 jako klientów swoich wiodących w branży zdecentralizowanych narzędzi CRM (Customer Relationship Management) i platformy Decentralized Data Cloud. Sieć Cere jest również wspierana przez konsorcjum inwestorów venture capital i partnerów ekosystemów, w tym Gate.io, ZB exchange, Ankr, Ledger Prime, Woodstock Fund, JRR Capital, Spark Capital, LD Capital, NGC Capital, QCP Capital, Monday Capital, G1 Ventures i inni.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaoferować token CERE szerokiemu gronu odbiorców, którzy mogą uczestniczyć w tej skoordynowanej ofercie i dołączyć do nas w naszej misji uwolnienia mocy i innowacji zdecentralizowanej chmury danych Cere” – powiedział Fred Jin, Prezes Cere Network.

Firma została założona przez byłych dyrektorów Amazon, Twitch, D-Link i Bebo, a także byłego dyrektora operacyjnego Salesforce, Rajani Ramanathana, jako członka jej rady doradczej. Token użytkowy Bitcoin Future zasila transformacyjną platformę SaaS DeFi, napędzając jej zdecentralizowaną platformę chmury danych, Cere Marketplaces i ekosystem SaaS-DeFi, a także jest używany do ustalania stawek i zarządzania.

Wszystkie trzy platformy, na których dostępny jest token CERE, są unikalne na swój sposób:

Republic : Republic to platforma inwestycyjna, która pozwala każdemu inwestować w prywatne transakcje między startupami, nieruchomościami, grami i kryptowalutami. Republic ułatwiło inwestycje o wartości ponad 300 milionów dolarów za pośrednictwem swojej globalnej społeczności liczącej ponad 1 milion członków. Republic oferuje doradztwo w zakresie sprzedaży aktywów cyfrowych i tokenów za pośrednictwem swoich usług doradczych Republic. Aby uzyskać więcej informacji na temat udziału w sprzedaży CERE w Republice, kliknij tutaj.

DAO Maker : DAO Makera DAO Pad to bardzo oczekiwana platforma do wielu inwestycji, która umożliwia najbardziej lojalnym i sumiennym członkom społeczności DAO Makera, którzy stawiają tokeny DAO, udział w różnych publicznych, prywatnych, a nawet początkowych rundach finansowania projektów. Cere będzie pierwszym projektem na DAO Pad. Aby uzyskać więcej informacji na temat udziału w sprzedaży „Cere x DAO Maker”, kliknij tutaj .

Polkastarter : Dzięki Polkastarter projekty takie jak Cere mogą pozyskiwać kapitał od inwestorów kierowanych przez społeczność na zdecentralizowanej, bezprawnej i interoperacyjnej platformie. Polkastarter obsługuje początkowe oferty DEX dla projektów zbudowanych w ekosystemie Polkadot. Od 19 kwietnia uczestnicy zainteresowani wsparciem Cere mogą uzyskać dostęp do tokena CERE w bezpiecznym i zgodnym środowisku, które odblokowuje funkcjonalność znacznie wykraczającą poza obecny standard ERC-20. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak wziąć udział w sprzedaży CERE na Polkastarter, kliknij tutaj .

W ciągu ostatnich kilku tygodni zespół Cere nagradzał pierwszych fanów za ich cierpliwość, wprowadzając serię unikalnych punktów dostępu dla uczestników, którzy zostali umieszczeni na białej liście. Wydarzenia te były realizowane we współpracy z renomowanymi projektami blockchain, w tym Polygon, Marlin, Ankr, Darwinia, Crust i nie tylko.